Bystrzak Poznań Akademia Twórczego Rozwoju
+48 00 000 00 00

Programy kursów Bystrzaka otrzymały opinię rzeczoznawczyni Ministerstwa Edukacji Narodowej prof. ndzw. dr hab. Jadwigi Bednarek

Pani profesor oprócz recenzowania programów pełni funkcję kierownika katedry
dydaktycznej (edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna) na uczelni im. Jana Długosza.

Oto kilka cytatów z opinii

„ Materiały do wykorzystania na zajęciach pozalekcyjnych przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku został dobrany adekwatnie do potrzeb i możliwości emocjonalno-intelektualno-fizycznych dzieci danego etapu rozwoju.”

„Edukacja powinna współgrać z wewnętrznymi potrzebami jej beneficjentek i beneficjentów, a takie tematy zajęć edukacyjnych  jak: Wodospady i gejzery, Wulkany, Dinozaury, czy wreszcie zagadki detektywistyczne są dowodem  na to, jak edukacja przez zabawę – szkoda, że często tylko pozalekcyjna – może być porywająca!”

„(…) proponowane zajęcia pozalekcyjne będą uchodzić za interesujące, a nawet intrygujące, bo tyle w nich „dziwnych” i zaskakujących zadań.”

„Przywołany w opiniowanej publikacji materiał (ikoniczny i werbalny), także propozycje jego wykorzystania, i może przede wszystkim dynamika zajęć wpisana w proponowane scenariusze dają gwarancję, że zajęcia dla dzieci nie będą  nużące, że dzieci będą uczyć się współpracy, logiki myślenia, poszukiwania rozwiązań kreatywnych.”